Zacznij tu

Witaj, jestem Joanna.

Uwielbiam w prosty sposób przekazywać wiedzę. Mam misję i lubię wyzwania. Prywatnie jestem żoną i mamą. Wszyscy domownicy są bardzo uparci i wiedzą czego chcą – jest więc u nas bardzo wesoło.

Zawodowo.

Ukończyłam Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Universidad de las Islas Baleares w Hiszpanii, zostając pedagogiem – socjoterapeutą. Ukończyłam również Uniwersytet Medyczny w Poznaniu zostając doradcą żywieniowym. Mogłabym wymieniać jeszcze…
Na co dzień całą swoją wiedzę przekształcam w narzędzia i strategie wspierające rodziców w Prostej Komunikacji z dziećmi. Wygłaszam prelekcje, nagrywam podcasty, prowadzę warsztaty.
Regularnie staram się poszerzać swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Czytam książki, śledzę najnowsze badania z zakresu pedagogiki i wychowania. Dzięki temu mogę przekazywać wartościową wiedzę, a zawsze staram się, zrobić to w atrakcyjny dla odbiorców sposób.

Stworzenie Fundacji


Było naturalną konsekwencją mojego życia. Od najmłodszych lat udzielałam się we wszystkich możliwych miejscach: harcerstwo, szkolna gazetka, akcje charytatywne, a w późniejszych latach wolontariaty w kraju i za granicą.
Moja kreatywność nie dawała mi spokoju i dlatego nie miałam wyboru. Decydując, że pragnę wspierać rodziców w PROSTEJ KOMUNIKACJI z dzieckiem – musiałam stworzyć na siebie przestrzeń.
Fundacja Krzepki Maluch została założona w listopadzie 2014 roku.
Na początku, działania to była mrówcza praca – kreowanie, tworzenie, pisanie, poprawianie. Obecnie pomysły i marzenia, nabrały realnego kształtu - Ciuchcia Zdrowia, Little helpBOX czy Podcast „Jak wychować dziecko?”. Więcej o projektach możesz przeczytać klikając ‘TU’. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o historii Fundacji, zapraszam do tej strony


Do zobaczenia!

Robię co mogę, aby pomóc Tobie wykorzystać potencjał swojej rodziny. Wiem, że przez prostą komunikację można zdziałać cuda. Trzymam za Ciebie kciuki i wierzę, że prezentowane przeze mnie narzędzia będą Tobie pomocne. Najnowsze informacje o nich znajdziesz na Facebooku, czy newsletterze, lub po prostu w sklepie.
Dziękuję za doczytanie do tego miejsca i wsparcie które okazałeś w ten sposób,
Pozdrawiam Cię,
Joanna


Wyrwane z kontekstu:


Uwielbiam szum morza, ciszę podczas nurkowania, oraz przestrzeń stojąc na szczycie góry. Najbardziej zaskoczyły mnie w życiu: lekcje emisji głosu, kurs fotografii oraz szkolenie strażackie. Z przyjemnością muzykuję, Odwiedziłam 20 krajów, dogadam się w czterech językach. Nie wyobrażam sobie życia bez inwestowania w wiedzę. Mam słabość do organizowania i planowania. Nie jem mięsa (ryba to też mięso) od trzech pokoleń!
Sklep
0

0,00 zł