Akademia

Zapraszam na warsztaty, które wyposażą osoby uczestniczące
w narzędzia oraz wiedzę, by samodzielnie
organizować interaktywne warsztaty CIUCHCIA ZDROWIA.

Ciuchcia Zdrowia – Akademia trenerska

DLA KOGO?

Akademia trenerska przewidziana jest dla osób, które są pasjonatami innowacyjnych sposobów nauczania dzieci i młodzieży. Do rodziców, nauczycieli oraz osób prowadzących placówki oświatowe. Dla tych, którzy chcą uczyć młodsze pokolenie podstawowych zasad zdrowia.

Oprócz wiedzy merytorycznej dotyczącej organizacji warsztatów, osoby uczestniczące poznają również warsztat prowadzenia warsztatów (od pomysłu po ewaluację) oraz rozwiną umiejętności mediacyjne. Uczestnicy otrzymają również komplet materiałów do samodzielnego przeprowadzania spotkań (instrukcja prowadzenia warsztatów w formie PDF, gry do druku w formacie PDF, grafiki do rollupów).

WARUNKI UCZESTNICTWA:

list motywacyjny max. 1 strona A4, rozmowa kwalifikacyjna (poprzez platformę ZOOM).

Pozytywna ocena pozwala na samodzielne, akredytowane przeprowadzanie warsztatów CIUCHCIA ZDROWIA w tym: warsztaty przeprowadzane odpłatnie 10% wartości dla trenerki.

Start: 27 czerwiec, W godzinach 8:00 – 13:00 , miejsce – online przez platformę ZOOM

Koszt: 490 zł, miejsce w grupie gwarantuje zaliczka w wysokości 100 zł (bezzwrotna – możliwe znalezienie innej osoby na swoje miejsce – wtedy zaliczka wraca).
W kwocie wliczone jest: szkolenie, certyfikat, instrukcja prowadzenia warsztatów w formie PDF, gry do druku w formacie PDF, grafiki do rollupów.

Kontakt i zapisy: kontakt@krzepkimaluch.pl

Parę słów o trenerce:

Ukończyła Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Universidad de las Islas Baleares w Hiszpanii, zostając pedagogiem – socjoterapeutką. Ukończyła również Uniwersytet Medyczny w Poznaniu zostając doradcą żywieniowym. Warsztat pracy z dziećmi regularnie wzbogaca o szkolenia i kursy rozwijające kompetencje. Bardzo dobrze wspomina kurs NVC (Porozumienia bez przemocy), Szkołę konsultacji u Agnieszki Stein i Gosi Stańczyk, a także kurs trenerski z Mini Mediacji metodą SNO u Katarzyny Dworaczyk.

Od 2012 roku prowadzi i organizuje interaktywne warsztaty CIUCHCIA ZDROWIA, które są odpowiedzią na potrzebę rynku. Współpracowała już z Urzędami Miasta, Przedszkolami, Szkołami, Radami Osiedla etc. Przy takiej ilości przeprowadzonych warsztatów szybko mogliśmy wprowadzić brakujące udoskonalenia, oraz najlepiej dostosować je do zmieniającego się otoczenia.